بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی، به دلیل تاثیری که بر زیبایی ابرو و گونه ها می گذارد، نقش مهمی در جوانسازی صورت دارد. بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین، به درمان و رفع چربی و پوست اضافی کمک می کند.

بررسی های پیش از انجام این جراحی، شامل بررسی سوابق پزشکی و چشمی، معاینات چشمی و پوستی می باشد. هر گونه مشکل مانند خشکی چشم، باید پیش از جراحی مورد بررسی قرار بگیرد، چرا که این قبیل موارد می توانند منجر به بروز عوارض بعد از جراحی شوند.

دکتر روزبه پهلوان متخصص جراحی دهان ، فک و صورت است. شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

مطب تهران :02122026726

مطب دزفول :06142263822

بررسی های فیزیکی نیز شامل بررسی حالت ابروها، افتادگی پلک، وضعیت پلک پایین و گونه ها می باشد.

جراحی پلاستیک چشم در وهله اول به رفع اختلالات مربوط به پلک ها و غدد اشکی می پردازد. در گذشته، جراحی چشم تنها جنبه درمانی داشت، اما امروزه جنبه های زیبایی را نیز شامل می شود.

چشم ها مهم ترین بخش صورت هستند که بر زیبایی فرد نیز تاثیر می گذارند. بلفاروپلاستی که یکی از رایج ترین شیوه های جراحی است به حفظ تناسب صورت کمک می کند. مواردی مانند پوست اضافی، افتادگی پلک و حلقه های سیاه اطراف چشم ها با این شیوه جراحی قابل درمان هستند.

امکان انجام این جراحی همزمان با سایر روش های جوانسازی مانند لیفت صورت نیز وجود دارد.

اقدامات لازم قبل از بلفاروپلاستی

پیش از انجام جراحی، بررسی های بالینی و سوابق پزشکی مانند بیماری های سیستمیک مزمن، مصرف دارو، مشکلات بینایی، واکنش های آلرژیک، تروما و خشکی چشم الزامی است. حداقل شش ماه پیش از انجام بلفاروپلاستی، نباید هیچ گونه جراحی زیبایی در ناحیه چشم ها انجام شده باشد.

بلفاروپلاستی
بلفاروپلاستی

ارزیابی پلک بالا

به مرور زمان و با افزایش سن، از خاصیت الاستیسیته پوست اطراف پلک کاسته می شود و شاهد تشکیل پوست اضافی در پوست پلک فوقانی خواهیم بود که این مورد می تواند بر عملکرد چم ها تاثیر بگذارد. بررسی عکس های قدیمی بیمار، این امکان را برای جراح فراهم می کند که بتواند ظاهر زیبا و جوان فرد را مجدد احیا کند.

افتادگی پلک بالا، نکته ای است که باید به آن اهمیت داده شود چرا که امکان رفع این حالت نیز وجود دارد.

ارزیابی پلک پایین

پوست اضافی و تجمع چربی در پلک پایین باید مورد بررسی قرار بگیرد.

ارزیابی ابروها

عدم تفارن پلک بالا و پایین و حالت ابرو بسیار شایع است و بایستی در هر فردی به تنهایی مورد بررسی قرار بگیرد.

بیهوشی

بلفاروپلاستی، با توجه به اصول کلی جراحی، اولویت بیمار و جراح تحت بیهوشی موضعی و یا عمومی انجام می شود. در صورتی که هدف از بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین، تنها حذف پوست و چربی باشد، جراحی تحت بیهوشی موضعی انجام خواهد شد.

روش های تهاجمی تر، مانند انجام همزمان بلفاروپلاستی پلک پایین و لیفت صورت و یا لیفت ابرو، تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

دیگر خدمات دکتر روزبه پهلوان جراح فک و صورت

جراحی بینی

جراحی فک

جراحی چانه

ایمپلنت دندان

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

  • نشانی: تهران، خیابان آفریقا، کوچه مریم، پلاک۵، واحد۱
  • شماره های تماس: 02122026726
  • نشانی: دزفول، خیابان آفرینش، نبش عدل
  • شماره های تماس :06142263822 

پاسخ

سیزده + سه =

Call Now Button